Elektrikli Zincirli Vinç
info@zincirlivincfiyatlari.com

Elektrikli Zincirli Vinç

Elektrikli zincirli vinçlerin kapasitesi 1 ton ile 20 ton arasındadır. Zincir boyları 6 metre standart olup, istenildiği takdirde 30 metre ye kadar uzatmak mümkündür. Elektrikli zincirli vinç, çoğunlukla makine atolyelerinde, montaj işlemlerinde, pergel vinç ve makina ekipmanlarında veya bakım çalışmalarında kullanılmaktadır. Hafif ve dayanıklıdır. Özel tasarım sayesinde vinçlerimizin taşınması ve montajı kolaydır .

Elektrikli zincirli vinç 4 hareketlidir. Aşağı – Yukarı – Sağ – Sol. Elektrikli şaryosu sayesinden insan gücü gerektirmeden tüm yönlere tek kumandadan hareket eder.

Ağır çalışma ortamları ve gündelik kullanımda yüksek performans sağlayan özelliklerle donatıldı. Akıllı fren teknolojisi ile güvenli kullanım avantajı. Konik motoru sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur. Sızdırmaz keçe sayesinde nemli ve tozlu ortamlarda sorunsuz bir şekilde çalışır. Redüktör dişlileri ısıl işlem ile güçlendirilmiştir. Bu sayede makine sessiz çalışır, ısınma yapmaz ve dişlilerin ömrü uzar.

Kumandalar da start-stop tuşu bulunmaktadır. Kumanda kablosu kopmaya dayanıklı çelik halatlıdır. Kontaktörler 24 Volttur. Tüm zincirli vinçlerde alt ve üst siviç mevcuttur.

Elektrikli zincirli vinçler 380 V ile çalışır. 220V ile çalışan modellerimizde stoklarımızda bulunmaktadır.

Kanca Tasarımı : 360 derece dönebilir. Sıcak dövme çelikten üretilmiştir.

Optimum alan kullanımı;

Kompakt boyutlar ve en iyi kanca yaklaşımı, alan tasarruflu şaryolar.

Kolay kullanım;

Elektrikli zincirli vinçlerin kullanım kolay ve seridir. Her işletmede kullanılabilir. Kolay montajı sayesinde ve hafif tasarımı sayesinde taşıması kolaydır.