Elektrikli Zincirli Vinç
info@zincirlivincfiyatlari.com
09 Ağu

Zincirli Vinç Faydalı Bilgiler

Zincirli vinç, çoğunlukla makine atolyelerinde, montaj işlemlerinde, pergel vinç ve makina ekipmanlarını kaldırmak için kullanılmaktadır. Zincirli vinçler profesyonel kullanıma uygundur.  Hafif ve dayanıklıdır. Özel tasarım sayesinde vinçlerimizin taşınması ve montajı kolaydır.

Ağır çalışma ortamlarında yüksek performans sağlayan özelliklerle yapıldı. Akıllı fren teknolojisi ile güvenli kullanım avantajı.sağlar. Konik motoru sayesinde uzun süreli kullanımlar için uygundur. Sızdırmaz keçe sayesinde nemli ve tozlu ortamlarda sorunsuz bir şekilde çalışır.

Redüktör dişlileri ısıl işlem ile güçlendirilmiştir. Bu sayede makine sessiz çalışır, fazla ısınma yapmaz ve dişlilerin ömrü uzamış olur. Zincirli vinçlerin zincir boyları 6 metre ile 30 metre arasıdır. Stoklarımızda her uzunlukda mevcuttur.

Zincirli vinç kumandalarında start-stop tuşu bulunmaktadır. Kumanda kablosu kopmaya dayanıklı çelik halatlıdır. Kontaktörler 24 Volttur. Tüm zincirli vinçlerde alt ve üst siviç mevcuttur. Detaylı bilgi ve sipariş için bizimle iletişime geçin.