Elektrikli Zincirli Vinç
info@zincirlivincfiyatlari.com

Hizmetlerimiz

Firmamız 20 yılı aşan tecrübesi ve güçlü kadromuzla; siz değerli müşterilerimizin tüm beklentilerine cevap verebilecek servis hizmeti vermekteyiz. Vinçlerin kullanım ömrünün uzun olması ve verimli çalılması için; günlük, haftalık, aylık ve yıllık bakımlarının yapılması gerekir. Günlük ve haftalık bakım ve kontrolleri kullanıcı firmalar tarafından yapılması mümkündür. Üç aylık periyotlarda yılda 4 defa yapılacak olan bakım ve kontrollerin uzman ve yetkinliğe sahip firma ve kişilerce yapılması gereklidir.

Satışını yaptığımız tüm vinçlere servis hizmeti sağlamaktayız. Ürünlerimiz; Elektrikli zincirli vinç, zincirli vinç, elektrikli şaryo, caraskal, el caraskalı, manuel şaryo, köprü vinç başlıkları, vinç uzaktan kumandası, transpaletler, vinç ikaz sireni, manyetik kaldıraç. Stokdan teslim yedek parçalar ile hızlı servis hizmeti veriyoruz.  Teknik destek ve serviz hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Uzman servis ekibimiz en kısa sürede yardımcı olacaktır.

E

Elektrikli Zincirli Vinç

Elektrikli zincirli vinçler 4 hareketlidir. Aşağı – Yukarı – Sağ – Sol. NPI demirine veya tek kiriş köprü vinçlere montaj edilir. Montajı kolay ve kullanımı basittir.
Z

Zincirli Vinç

Zincirli vinçler 2 hareketlidir. Kaldırma ve indirme elektrikli olup Profil veya NPI demirine montaj edilebilir. Montajı kolay ve kullanımı seridir.
K

Köprü Vinç Başlıkları

Köprü vinç başlıkları stoklarımızda her ölçüde ve kapasite bulummaktadır. Teker çapları  200 mm / 300 mm ve Kapasiteleri 1 ton ile 15 ton arası.

Hızlı Teslimat & Teknik Destek

Teslimat

Firmamız türkiye geneline en ucuz ambar ve kargo firmaları ile gönderi sağlamaktadır.

Teknik Destek

Satış sonrası teknik destek talepleriniz konusunda uzman servis ekibimiz tarafından sağlanır.

Yedek Parça

Satışını yaptığımız tüm ürünlerin yedek parçaları stoklarımızda hazır bulunmaktadır.

Kalite Kontrol

Firmamız siparişlerin kalite kontrolünü ürün sevkiyatından önce yapıp test etmektedir.

Hızlı Teslimat

Satışını yaptığımız her ürün stoklarımızda hazır olup siparişten sonra aynı gün gönderilir.